Pomysłem rzuciła Kasia K. i zaczeło się.
Trzy piękne dziewczyny, udostępnione świetne miejsce w hotelu Aquarius w Kołobrzegu, makijaż, który wykonała Katarzyna Kasprzak,
fryzury Anna Sylwia Grygowska,
biżuteria byDziubeka ze sklepu Chaton.
Pozowały:
Trzy piękne dziewczyny, udostępnione świetne miejsce w hotelu Aquarius w Kołobrzegu, makijaż, który wykonała Katarzyna Kasprzak,
fryzury Anna Sylwia Grygowska,
biżuteria byDziubeka ze sklepu Chaton.
Pozowały:
Katarzyna Wiśniewska- Szczecinek (Kasia prowadzi bardzo ciekawego bloga na który serdecznie zapraszam ),
Julia Wojasińska - Koszalin,
![]() |
| Kasia |
![]() |
| Kasia |
![]() |
| Kasia |
![]() |
| Kasia |
![]() |
| Kasia |
![]() |
| Julia |
![]() |
| Julia |
![]() |
| Julia |
![]() |
| Julia |
![]() |
| Julia |
![]() |
| Julia |
![]() |
| Julia |
![]() |
| Julia |
![]() |
| Julia |
![]() |
| Julia |
![]() |
| Natalia |
![]() |
| Natalia |
![]() |
| Natalia |
![]() |
| Natalia |
![]() |
| Kasia |
![]() |
| Kasia |






























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz